Kurzy a školení

Provádíme výuku a výcvik řidičů k získání řidičských oprávnění, kondiční jízdy, školení řidičů, přezkoušení po zákazu řízení.

Nové kurzy zahajujeme každý měsíc

– ve Šluknově začínáme 16. 11. 2020 v 16:30 h.
– v Rumburku 07. 12. 2020 v 15:00 h.

Nastoupit do započatého kurzu můžete

Výcvik řidičů

Kurz k získání řidičského oprávnění pro skupinu „AM“​
11 900
  • Skupina „AM“ opravňuje k řízení mopedů a malých motocyklů s maximální konstrukční rychlostí 45km/h. Věková hranice 15 let.
Kurz k získání řidičského oprávnění pro skupinu „A1“
11 900
  • Skupina „A1“ opravňuje k řízení lehkých motocyklů o objemu válců nepřesahujícím 125 ccm a o výkonu nejvýše 11 kW. Věková hranice 16 let.
Kurz k získání řidičského oprávnění pro skupinu „A2“
12 900
  • Skupina „A2“ opravňuje k řízení motocyklů o výkonu do 35 kW. Věková hranice 18 let.
Kurz k získání řidičského oprávnění pro skupinu „A“
13 900
  • Skupina „A“ opravňuje k řízení motocyklů s postranním vozíkem nebo bez něj. Věková hranice 24 let a nebo dvouletá praxe na A2.
Kurz k získání řidičského oprávnění pro skupinu „B“
11 900
  • Skupina „B“ opravňuje k řízení motorových vozidel s výjimkou vozidel A1, A2 a A, jejichž největší povolená hmotnost nepřevyšuje 3 500 kg, určená pro přepravu nejvýše 8 osob kromě řidiče, ke kterým smí být připojeno přípojné vozidlo o největší povolené hmotnosti: nepřevyšující 750 kg, převyšující 750 kg, pokud největší povolená hmotnost této jízdní soupravy nepřevyšuje 3500 kg.
Kurz k získání řidičského oprávnění pro skupinu „B s automatickou převodovkou“
12 900
  • Podle zákona 247 z roku 2000 lze složit závěrečnou zkoušku ve vozidle s automatickou převodovkou. V řidičském průkazu budete mít kód, který Vás bude opravňovat řídit pouze vozidlo s automatickou převodovkou.
Kurz k získání řidičského oprávnění pro skupinu „B+E“
6 500
  • Skupina „B+E“ opravňuje k řízení jízdní soupravy vozidla do 3 500 kg a přívěsu do 3 500 kg.
Kurz k získání řidičského oprávnění pro skupinu „C“
18 900
  • Skupina „C“ opravňuje k řízení motorových vozidel s výjimkou traktorů, jejichž největší povolená hmotnost převyšuje 3 500 kg s nejvýše 8 místy k sezení kromě místa řidiče, ke kterým smí být připojeno přípojné vozidlo o největší povolené hmotnosti nepřevyšující 750 kg.
Kurz k získání řidičského oprávnění pro skupinu „C+E“
8 900
  • Skupina „C+E“ opravňuje k řízení: Jízdní soupravy složené z motorového vozidla skupiny C a přípojného vozidla o největší povolené hmotnosti vyšší než 750 kg. Jízdní soupravy zařazené do skupin B+E a C1+E. Jízdní soupravy zařazené do skupiny D+E, pokud má držitel řidičské oprávnění pro skupinu D.

Kondiční jízdy​

Velice vážíme Vás, kteří zodpovědně přistupujete k řízení motorových vozidel. Necítíte se při řízení dobře a jistě? Máte obavy ze současného hustého městského silničního provozu nebo jste prostě měli v řízení motorových vozidel pauzu a chcete si Vaše řidičské umění a dovednosti připomenout či zdokonalit? Pak právě Vám jsou určeny naše kondiční jízdy – a to osobním vozidlem s klasickým i automatickým řazení, velkým rodinným vozidlem i na motorce. Počet a průběh jednotlivých kondičních jízd závisí zcela a jen na Vaší volbě.

Pro přihlášení ke kondičním jízdám vyplňte klasickou přihlášku do autoškoly – a v „Typu služby“ vyberte kondiční jízdy.

Školení řidičů

Provádíme také školení řidičů-referentů podle zákoníku práce.

Kontaktujte nás pro bližší informace.

Přezkoušení po zákazu řízení

Příprava zájemců na přezkoušení z testů, zkušební jízdu a předvedení k přezkoušení z odborné způsobilosti k řízení vozidel.

Pro přihlášení k výcviku vyplňte klasickou přihlášku do autoškoly – a v „Typu služby“ vyberte vrácení řidičského průkazu.

Zavřít Menu