Kurzy a školení

Naše autoškola provádí výuku a výcvik řidičů k získání řidičského oprávnění pro vybrané skupiny a podskupiny.

Výcvik řidičů

AM - opravňuje k řízení mopedů a malých motocyklů s maximální konstrukční rychlostí 45 km/h. Věková hranice 15 let.

A1 - opravňuje k řízení lehkých motocyklů o objemu válců nepřesahujícím 125 ccm a o výkonu nejvýše 11 kW. Věková hranice 16 let.

A2 - opravňuje k řízení motocyklů o výkonu do 35 kW. Věková hranice 18 let.

A - opravňuje k řízení motocyklů s postranním vozíkem nebo bez něj. Věková hranice 24 let a nebo dvouletá praxe na A2.

B - opravňuje k řízení motorových vozidel s výjimkou vozidel A1, A2 a A, jejichž největší povolená hmotnost nepřevyšuje 3500 kg, určená pro přepravu nejvýše 8 osob kromě řidiče, ke kterým smí být připojeno přípojné vozidlo o největší povolené hmotnosti
1. nepřevyšující 750 kg,
2. převyšující 750 kg, pokud největší povolená hmotnost této jízdní soupravy nepřevyšuje 3500 kg, nebo

B s automatickou převodovkou - podle zákona 247 z roku 2000 lze složit závěrečnou zkoušku ve vozidle s automatickou převodovkou. V řidičském průkazu budete mít kód, který Vás bude opravňovat řídit pouze vozidlo s automatickou převodovkou. Ideální pro technicky méně zdatné zájemce o řidičský průkaz.

B s kódem 96 - opravňuje k řízení jízdní soupravy vozidla do 3500 a přívěsu nad 750 Kg, celková hmotnost jízdní soupravy nesmí přesáhnout 4250Kg.

B+E - opravňuje k řízení jízdní soupravy vozidla do 3500 Kg a přívěsu do 3500 Kg.

Kondiční jízdy

Na úvod musíme říct, že si velice vážíme Vás, kteří tak zodpovědně přistupujete k řízení motorových vozidel. Necítíte-li se při řízení motorových vozidel dobře a jistě, či máte-li obavy ze současného hustého městského silničního provozu nebo jste prostě měli v řízení motorových vozidel pauzu a chcete si Vaše řidičské umění a dovednosti připomenout či zdokonalit, nabízíme Vám tzv. kondiční jízdy a to jak osobním vozidlem s klasickým i automatickým řazení, velkým rodinným vozidlem i na motorce. Počet a průběh jednotlivých kondičních jízd závisí zcela a jen na Vaší volbě.

Školení řidičů

Školení řidičů pouze podle zákoníku práce tvz. referenty

 

Přezkoušení po zákazu řízení

Příprava zájemců na přezkoušení z testů, zkušební jízdu a předvedeme k přezkoušení z odborné způsobilosti k řízení vozidel.

© 2019 Autoškola Kopecký